Tworzenie rodzaju prysznica który byłby jednocześnie mocny i wydajny w wodę było dla nas dużym wyzwaniem, które zajęło nam tysiące godzin projektowania i testowania , zanim pierwszy produkt zszedł z naszej linii produkcyjnej. Więc jak działa głowica prysznicowa Ecocamel ,która daje pełną moc prysznica przy jednoczesnym mniejszym zużyciu wody?

diagram

Technologia rdzenia powietrznego

Mówiąc najprościej , powietrze jest wtłaczane do strumienia wodnego poprzez małe dziurki u podstawy uchwytu. Kiedy powietrze i woda zmieszają się , ta mikstura kręci się wokół z dużą prędkością powodując turbulencje i wzmacniając ciśnienie wewnątrz głowicy prysznica. To zmusza wodę do wydostania się z głowicy z całą mocą konwencjonalnego prysznica przy jednoczesnym wydatnie mniejszym zużyciu wody.

Regulacja przepływu

Regulator przepływu zapewnia równomierny przepływ niezależnie od ciśnienia jakie jest wewnątrz prysznicu To ogranicza przepływ wody do maksymalnie 8 litrów na minutę, oszczędzając wodę i pieniądze!

Prysznic ecocamel posiada wyraźną zaletę ponad zwykłymi rywalami w tej dziedzinie . Kropelki wody które są wyprodukowane sa delikatniejsze i lżejsze ale z cała siłą wybuchają na twojej skórze powodują c ze od razu w nią wsiąkają bez rozpryskiwania się wokół . Normalne krople po prostu spływają z ciebie co powoduje że potrzebujesz użyć więcej wody by dobrze się namoczyć. Jeśli zużywasz więcej wody nie zaoszczędzasz tym samym pieniędzy.